Видавництво «Логос Київ»  ||  Зміни заради руху 
Початкова сторінка сайту видавництва



Редакційна колегія

Гімн Одеського державного аграрного університету

Розпорядження Кабінету Міністрів України
«Про утворення Одеського державного аграрного університету»

Вступне слово ректора Одеського державного аграрного університету Корлюка Сергія Сергійовича

Вступне слово директора з фінансово-економічних питань холдингу «Престиж груп», кандидата економічних наук, Заслуженого економіста України
Волошка Івана Васильовича

НАРИС ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

РЕКТОРИ

Точидловський Ігнатій Якович

Сапєгін Андрій Опанасович

Боровиков Георгій Андрійович

Березіков Василь Семенович

Бабак Михайло Костянтинович

Шалімов Йосип Дмитрович

Лозицький Афанасій Лаврентійович

Рубльов Трохим Іванович

Лазаренко Олександр Платонович

Вербін Аким Акимович

Мельник Сергій Олексійович

Самойленко Іван Степанович

Ушачов Іван Григорович

Цуканов Юрій Семенович

РЕКТОРАТ

Корлюк Сергій Сергійович

Малащук Оксана Степанівна

Коваленко Олена Анатоліївна

Ковчук Валентина Михайлівна

ФАКУЛЬТЕТИ ТА СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ УНІВЕРСИТЕТУ

Агробіотехнологічний факультет

Факультет ветеринарної медицини та біотехнологій

Інженерно-економічний факультет

Кафедра української та іноземних мов

Кафедра філософії, історії і політології

Відділ підвищення кваліфікації та сприяння працевлаштуванню випускників

Відділ по роботі з іноземними студентами

Культурний центр

Музеї ОДАУ

Навчальна робота

Фундаментальна бібліотека

Матеріально-технічна база

Первинна профспілкова організація ОДАУ

Приймальна комісія

Науково-дослідна робота

Бухгалтерія

Планово-фінансовий відділ

ВИПУСКНИКИ — ГОРДІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ

Агапова Євгенія Михайлівна

Арабажи Сергій Дмитрович

Арнольд (Демченко) Тетяна Олексіївна

Байдиш (Пужанська) Євдокія Степанівна

Бабіченко Віктор Володимирович

Бакун Олександр Михайлович

Бамбура Василь Максимович

Баранов Олександр Леонтійович

Працівники Державного підприємства
«Дослідне господарство «Покровське» СГІ-НЦНС»

Безименко Олександр Сергійович

Білан Віталій Олексійович

Богач Микола Володимирович

Бондаренко Олександр Анатолійович

Братінов Ігнат Васильович

Бушулян Олег Володимирович

Бродовський В’ячеслав Анатолійович

Випускники факультету механізації 1992 р.

Волинець Григорій Васильович

Волошкo Іван Васильович

Волошкo Наталія Миколаївна

Войцеховський Ігор Семенович

Гальцев Павло Сазонтійович

Гарбажій Катерина Станіславівна

Гладенький Геннадій Митрофанович

Гладун Олег Володимирович

Гришко (Атаманець) Зінаїда Михайлівна

Горобець Віталій Пилипович

Горобець Сергій Віталійович

Державне підприємство «Одеський науково-дослідний
та проектний інститут землеустрою»

Дідух Леонід Болеславович

Дротенко Михайло Семенович

Дротенко Володимир Михайлович

Дудченко Віталій Іванович

Елькін Сергій Михайлович

Єфімова (Горобченко) Ольга Миколаївна

Железняк Павло Гаврилович

Завалевська Валентина Олександрівна

Зарицький Андрій Васильович

Захар’єв Микола Йосипович

Захарченко Олексій Гаврилович

Згривець Федір Іванович

Злий Іван Васильович

Іванов Геннадій Михайлович

Іванова Марія Зіновіївна

Калнаус Олег Робертович

Кисліченко Віктор Григорович

Карадобрій Тетяна Андріївна

Кілійський транспортний коледж

Козаченко Лілія Анатоліївна

Колєсніченко (Шарата) Ірина Миколаївна

Коломієць Олександр Олександрович

Кравцов Вячеслав Володимирович

Криштопов Андрій Іванович

Лабуш Віталій Васильович

Лазаренко Михайло Дмитрович

Малахова (Панасюк) Марина Анатоліївна

Манзар Олександр Якович

Мельник Вікторія Вікторівна

Мельник (Іпатенко) Наталія Олексіївна

Миколаївська регіональна державна лабораторія держпродспоживслужби

Мирошніков Анатолій Михайлович

Мороз Микола Анатолійович

Науменко Юрій Михайлович

Нестеренко Світлана Анатоліївна

Новаковський Анатолій Григорович

Новічкова Альона Олександрівна

Огінський Святослав Вікторович

Олійник Володимир Ігоревич

Олійник Ігор Володимирович

Олійник Олег Ігоревич

Онищук Володимир Іванович

Оношенко Сергій Пантелійович

Патрікан Володимир Григорович

Прижбило Віталій Олександрович

Раду Валентин Костянтинович

Радзілевич Віталій Іванович

Радзілевич Олександр Віталійович

Разумов Віталій Вікторович

Рубанський Олександр Іванович

Рубський Іван Васильович

Салун Микола Іванович

Сидорук Григорій Павлович

Сисолятін Сергій Володимирович

Сорочан Микола Васильович

Стельмах Олександра Василівна

Сула (Палій) Олена Анатоліївна

Суслова Ліна Іванівна

Сухоруков Юрій Валентинович

Сухоруков Дмитро Валентинович

Сухоруков Валентин Федорович

Тацієнко Валерій Вікторович

Тетью Андрій Павлович

Тінтулов Валерій Антонович

Тінтулова Тетяна Яківна

Трач Микола Миколайович

Уланчук Володимир Семенович

Факультет плодоовочівництва і виноградарства. 3 група

Хобта Віктор Іванович

Хортюк Анатолій Афтенійович

Цапенко Василь Михайлович

Чіканчі Дмитро Дмитрович

Цандур Микола Олександрович

Чмирь Сергій Михайлович

Чубук Іван Кондратович

Чуприна Павло Іванович

Щербина Володимир Михайлович

Якобюк (Зомер) Марія Іванівна

Березовський Микола Давидович

Коцур (Рижій) Валентина Олександрівна

Олішевський Микола Адамович

Чигирик Юрій Олексійович


Команда проекту