Видавництво «Логос Київ»  ||  Зміни заради руху
Початкова сторінка сайту видавництва



Гімн Уманського національного університету садівництва

Указ Президента України Про перейменування та надання статусу національного Уманському державному аграрному університету

Вступне слово ректора Уманського національного університету садівництва Олени Непочатенко

Вступне слово Генерального директора ТОВ «Земля і воля», Героя України Леоніда Яковишина

Вступне слово Генерального директора ТОВ «АгроРось» Петра Євича

HISTORICAL DEVELOPMENT OF THE UNIVERSITY

СТОРІНКИ ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ


РЕКТОРИ

Нордман Олександр Давидович

Обніський Домінік Сигизмундович

Анненков Микола Іванович

Барановський Михайло Степанович

Калиновський Яків Миколайович

Леванда Дмитро Семенович

Дубровський Павло Михайлович

Софронов Михайло Євграфович

Гончарук-Біда Тимофій Григорович

Жабикін Іван Петрович

Кухаренко-Прокопович Михайло Андрійович

Петришин Тимофій Лукич

Баран Михайло Лукич

Зюльков Федір Іванович

Ячевський Юрій Іванович

Штромвассер Натан Борисович

Гавриш Дмитро Захарович

Білоус Іван Іванович

Барабаш Петро Савелійович

Кравченко Іван Пилипович

Пересипкін Володимир Федорович

Делеменчук Микола Ілліч

Мусатов Георгій Іванович

Здоровцов Олександр Іванович

Геркіял Олександр Михайлович

Копитко Петро Григорович

Головчук Андрій Федорович


РЕКТОРАТ

Непочатенко Олена Олександрівна

Мостов’як Іван Іванович

Мальований Михайло Іванович

Карпенко Віктор Петрович

Дядькун Леонід Васильович


ФАКУЛЬТЕТИ ТА ПІДРОЗДІЛИ

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Факультет агрономії

Факультет економіки і підприємництва

Факультет менеджменту

Інженерно-технологічний факультет

Факультет лісового і садово-паркового господарства


Відокремлені структурні підрозділи

Агротехнічний коледж

Ананьївський аграрно-економічний коледж

Городищенський коледж

Тальнівський будівельно-економічний коледж

Тальянківський агротехнічний коледж

Чигиринський економіко-правовий коледж

Шевченківський коледж

Наукова та інноваційна діяльність

Міжнародне співробітництво

Наукова бібліотека

Науковий гербарій

Музей історії

Навчально-виробничий відділ

Навчальний відділ

Відділ моніторингу якості освіти

Підготовче відділення

НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва»

Психологічна служба «Довіра»

Центр культури і виховання студентів

Профспілковий комітет

Студентське самоврядування

Інформаційно-обчислювальний центр

Редакційно-видавничий відділ

Відділ кадрів

Канцелярія

Бухгалтерія

Юридичний відділ

Адміністративно-господарська частина


НАШІ ВИПУСКНИКИ

Вступне слово Голови Благовіщенської районної ради, Ігоря Кримського

Адаменко Сергій Михайлович

Бабій Михайло Олексійович

Байбарак Микола Костянтинович

Болюк Валентин Станіславович

Бондарчук Анатолій Андрійович

Бочкарьов Анатолій Борисович

Бондаренко Павло Іванович

Бугаєнко Василь Васильович

Випускники 113 групи економічного факультету, 1994 р.

Випускники агрономічного факультету 1982 р.

Петрик Віктор Васильович

Господаренко Григорій Миколайович

Костогриз Петро Васильович

Сметана Петро Мар’янович

Столяр Анатолій Федорович

Комар Анатолій Миколайович

Кримський Ігор Аркадійович

Бомко Михайло Сергійович

Колесник Олександр Іванович

Випускники економічного факультету 1994–1996 рр.

Добровольський Володимир Павлович

Матієнко Василь Михайлович

Підлубний Олександр Вікторович

Турбовець Сергій Борисович

Харевський Олександр Іванович

Випускники факультету агрономії 2001–2003 рр.

Кононенко Лідія Михайлівна

Маріяшко Олег Валерійович

Мельник Олександр Андрійович

Однороженко Олександр Миколайович

Васільєв Олег Олександрович

Галасун Юрій Петрович

Гордій Микола Васильович

Гордій Антоніна Миколаївна

Голобородько Олександр Володимирович

Голобородько Ольга Пантелеймонівна

Дідич Валентин Володимирович

Дарієнко Іван Йосипович

Дорожинська Людмила Анатоліївна

Євич Петро Петрович

Заволович Йосип Григорович

Зосим В’ячеслав Григорович

Камінський Віктор Францевич

Каленич Павло Євгенійович

Коновалов Юрій Валентинович

Коржан Микола Кирилович

Коростильова Алла Вікторівна

Котенко Леонід Іванович

Кучерук Микола Сергійович

Маличенко Олександр Іванович

Бершадський Роман Михайлович

Кримський Аркадій Володимирович

Кримський Валерій Володимирович

Кримський Олег Аркадійович

Золотарьова Надія Леонідівна

Співробітники агрофірми «Кондор» — випускники Уманського національного університету садівництва

Равлик Валерій Пилипович

Кель Ольга Володимирівна

Діденко Андрій Миколайович

Діденко Володимир Андрійович

Льошенко Вадим Олексійович

Мазур Геннадій Федорович

Маловічко Юрій Павлович

Марущак Павло Григорович

Мельник Микола Євтихійович

Німенко Сергій Іванович

Німенко Галина Григорівна

Осадчий Володимир Олексійович

Пасічняк Василь Іванович

Пахалович Микола Іванович

Пахолюк Борис Григорович

Побережець Валерій Маркович

Передрій Микола Архипович

Подлєсний Ігор Володимирович

Попелюх Юрій Іванович

Потурнак Іван Анатолійович

Семенюк Анатолій Іванович

Селецька Ніна Федорівна

Струмінський Юрій Михайлович

ТОВ «Кищенці»

Тарасенко Валентин Петрович

Терещук Сергій Миколайович

Осадчий Сергій Степанович

Братко Михайло Михайлович

Хворостовський Валерій Миколайович

Фендюр Роман Анатолійович

Цвігун Олександр Олександрович

Чекаленко Василь Іванович

Шафікова Надія Антонівна

Шульга Анатолій Олексійович

Яковишин Василь Михайлович

Яковишин Леонід Григорович

Яровий Олег Станіславович