Поточні проекти

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця


З нагоди 90–ї річниці з моменту заснування Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця керівництво вишу спільно з видавництвом «Логос Київ» ініціювало підготовку презентаційно–іміджевого ювілейного видання «Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця — 90 років розвитку».

Книга ознайомить читачів з історією навчального закладу та роботою його структурних підрозділів (факультетів, кафедр, наукових лабораторій, бібліотеки), висвітлюватиме досягнення видатних наукових співробітників і викладачів вишу.

Окремий розділ буде присвячено випускникам Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, які працюють у різних галузях промисловості, науки і техніки в Україні та за її межами.

Обсяг видання — до 300 сторінок. Мова — українська, англійська. Формат — А4. Кольоровий друк, тверда обкладинка із золотим тисненням.

 

Уманський національний університет садівництва — 175


З нагоди 175–ї річниці з моменту заснування Уманського національного університету садівництва керівництво вишу спільно з видавництвом «Логос Київ» ініціювало підготовку презентаційно–іміджевого ювілейного видання «Уманський національний університет садівництва — 175».

Книга ознайомить читачів з історією навчального закладу та роботою його структурних підрозділів (факультетів, кафедр, наукових лабораторій, бібліотеки, музею), висвітлюватиме досягнення видатних наукових співробітників і викладачів вишу.

Окремий розділ буде присвячений випускникам Уманського національного університету садівництва (Уманського сільськогосподарського інституту), які працюють у різних галузях промисловості, науки і техніки в Україні та за її межами.

Обсяг видання — до 300 сторінок. Мова — українська, англійська. Формат — А4. Кольоровий друк, тверда обкладинка зі срібним тисненням.

 

 

Даний сайт використовує cookies та Google Analytics.