Поточні проекти

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» — 130. Літопис випускників»

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» спільно з ТОВ «Логос Київ» вперше ініціювали підготовку презентаційного історичного українсько–англійського видання «Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» — 130. Літопис випускників». Запланований термін виходу книги — березень 2017 р.

Інформація про видання розміщена на офіційному сайті університету у розділі «Новини» — http://blogs.kpi.kharkov.ua/press/post/2015/08/13/Kniga_UA.aspx

 

Запорізький національний університет


З ініціативи видавництва «Логос Київ», спільно з Запорізьким національним університетом готується до друку видання «Літопис Запорізького національного університету».

Книга ознайомить читачів з історією навчального закладу та роботою його структурних підрозділів (факультетів, кафедр, наукових лабораторій, бібліотеки, музею), висвітлюватиме досягнення видатних наукових співробітників і викладачів вишу.

Окремий розділ буде присвячений випускникам Запорізького національного університету, які працюють у різних галузях промисловості, науки і техніки в Україні та за її межами.

Обсяг видання — до 400 сторінок. Мова — українська, російська, англійська. Формат — А4. Кольоровий друк, тверда обкладинка зі срібним тисненням.

Запланований термін виходу книги — жовтень–листопад 2017 р.

 

Одеський державний аграрний університет — 100


З нагоди 100-ї річниці від часу заснування Одеського державного аграрного університету керівництво вишу спільно з видавництвом «Логос Київ» ініціювало підготовку презентаційно-іміджевого ювілейного видання «Одеський державний аграрний університет — 100».

Книга ознайомить читачів з історією навчаль­ного закладу та роботою його структур­них підрозділів (факультетів, кафедр, наукових лабораторій, бібліотеки, музею), висвітлюватиме досягнення видатних наукових співробітників і викладачів вишу.

Окремий розділ буде присвячений випускникам Одеського державного аграрного університету, які працюють у різних галузях промисловості, науки і техніки в Україні та за її межами.

Обсяг видання — до 300 сторінок. Мова — українська. Формат — А4. Кольоровий друк, тверда обкладинка із золотим тисненням.

 

Даний сайт використовує cookies та Google Analytics.